Başarısız Bir Yönetici Olmak İçin Ne Yapabilirim?

ABB DANIŞMANLIK

home_hosting_icon_1

Kurumsal Çalışmalar

home_hosting_icon_2

Profesyonel Ekip

home_hosting_icon_3

Başarılı Sonuçlar

home_hosting_icon_4

Kurumsal Kimlik

Başarısız Bir Yönetici Olmak İçin Ne Yapabilirim?


Genelde ne yaparsak başarılı yönetici oluruz, lider mi olmak yoksa yönetici mi vb. gibi yazılarla sıklıkla karşılaşıyoruz günlük hayatımızda. Şöyle yaparsanız başarılı olursunuz böyle yaparsanız daha da başarılı olursunuz gibi sürekli bir şeyler olmamız istenir ya da beklenir bizlerden. Nasıl daha başarılı bir yönetici olurum diye uzun bir liste paylaşmayacağım sizinle merak etmeyin, bu sefer konuya tersten yaklaşalım istedim. Nasıl başarısız yönetici olurum derseniz işte ilk yapmanız gerekenler
Kesinlikle İyi İnsan Olmayın
Her ne meslekte olursak olalım işin özünde iyi insan ve iyi niyetin olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü yaptığınız işte çok başarılı olamayabilirsiniz, ekibinizi çok iyi yönetemeyebilirsiniz, yöneticilik vasıflarınız güçlü olmayabilir. Buna rağmen çalışanlarınızın sizin iyi niyetinizi bilmesi, sizi sevmeleri ve saygı göstermeleri, yaşanan problemler karşısında daha esnek düşünmelerini sağlayacaktır. İşte bu sebeple kesinlikle iyi insan olmayın yoksa çalışanlarınız sizi sevebilir aman dikkat!

Hizmetlerimiz

Kurumsal kimlik ve marka yaratımı bir şirketin en önemli kararlarını oluşturur. Abb Danışmanlık projelerinize en uygun personeli kendi kadrosundan sizin için eğitir.